RN73H1JTTD29R8F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD29R8F25
JLCPCB Part #
C3924988
Description
100mW 29.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS