RN73H1JTTD29R8C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD29R8C25
JLCPCB Part #
C3964447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS