RN73H2BTTD1640F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1640F100
JLCPCB Part #
C4274271
Description
-55℃~+155℃ 164Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS