RN73H1JTTD2983F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2983F10
JLCPCB Part #
C4020096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 298kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS