SG73P2BTTD2870D
MFR.Part #
SG73P2BTTD2870D
JLCPCB Part #
C4025934
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS