RN73R2BTTD73R2A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD73R2A25
JLCPCB Part #
C2567393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS