RK73G2BRTTD3923D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3923D
JLCPCB Part #
C5725138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS