RN73H1ETTP4271C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4271C50
JLCPCB Part #
C2536372
Description
-55℃~+155℃ 4.27kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS