RN73R1JTTD5050A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD5050A10
JLCPCB Part #
C2572646
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 505Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS