RN73H1JTTD2642A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2642A25
JLCPCB Part #
C4294777
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS