RN73H1JTTD23R7B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD23R7B25
JLCPCB Part #
C3988813
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS