RN73H1JTTD23R2B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD23R2B25
JLCPCB Part #
C4019285
Description
100mW 23.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS