RN73H1JTTD7680C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7680C50
JLCPCB Part #
C4083774
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS