RN73R1JTTD1101C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1101C10
JLCPCB Part #
C4240352
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS