RN73R1ETTP8981F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP8981F25
JLCPCB Part #
C2500551
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS