RN73R2ATTD2943D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD2943D50
JLCPCB Part #
C4285888
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS