RK73H1JTTD7150D
MFR.Part #
RK73H1JTTD7150D
JLCPCB Part #
C2576039
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS