RN73H1JTTD2263C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2263C10
JLCPCB Part #
C4035380
Description
100mW 226kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS