RN73R1JTTD9762D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD9762D100
JLCPCB Part #
C4134214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS