RN73H1JTTD2293C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2293C10
JLCPCB Part #
C4282319
Package
0603
Description
100mW 229kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS