RN73H1JTTD2261C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2261C10
JLCPCB Part #
C3948720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS