RN73R2BTTD5600D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD5600D100
JLCPCB Part #
C2530160
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS