HV73V2ATTD2613D
MFR.Part #
HV73V2ATTD2613D
JLCPCB Part #
C4320012
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS