RN732BTTD5170B10
MFR.Part #
RN732BTTD5170B10
JLCPCB Part #
C3953894
Description
-55℃~+155℃ 125mW 517Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS