RN73H1JTTD1962D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1962D25
JLCPCB Part #
C4214541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS