RN73H2ETTD4640F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4640F100
JLCPCB Part #
C3989971
Description
250mW 464Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS