HV73V1JTTD1804F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1804F
JLCPCB Part #
C4150050
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS