RN73H1JTTD1601C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1601C25
JLCPCB Part #
C4280771
Package
0603
Description
1.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS