SG73G2ATTD6491D
MFR.Part #
SG73G2ATTD6491D
JLCPCB Part #
C6677421
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS