RN73H1JTTD1491A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1491A25
JLCPCB Part #
C4060811
Description
-55℃~+155℃ 1.49kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS