RN73H2BTTD7770D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7770D50
JLCPCB Part #
C2543613
Description
-55℃~+155℃ 250mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS