SG73P1EWTTP1R5J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1R5J
JLCPCB Part #
C4316870
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS