RN73H1JTTD1472A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1472A05
JLCPCB Part #
C4337565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS