RN73H1JTTD1470A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1470A05
JLCPCB Part #
C4002460
Description
100mW 147Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS