SG73S1JRTTD5101F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD5101F
JLCPCB Part #
C7080117
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS