HV732BRTTD1603F
MFR.Part #
HV732BRTTD1603F
JLCPCB Part #
C6060514
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS