RN73H1JTTD1452F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1452F25
JLCPCB Part #
C4135318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS