RN73H1JTTD1492F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1492F25
JLCPCB Part #
C3951945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS