RN73H1JTTD2033D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2033D100
JLCPCB Part #
C4161752
Description
-55℃~+155℃ 100mW 203kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS