RN73H1JTTD1432B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1432B25
JLCPCB Part #
C4352913
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS