RK73H2BRTTD8874F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD8874F
JLCPCB Part #
C7343572
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS