RN731JTTD9421F10
MFR.Part #
RN731JTTD9421F10
JLCPCB Part #
C4007090
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS