RN73H1JTTD1401F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1401F50
JLCPCB Part #
C4195539
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS