RN73H1JTTD2401F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2401F50
JLCPCB Part #
C4055151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS