RN73R1JTTD6121F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD6121F25
JLCPCB Part #
C2499195
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.12kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS