RN73H1JTTD13R8D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R8D25
JLCPCB Part #
C4208315
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS