RN73H1JTTD1620B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1620B10
JLCPCB Part #
C4179294
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS