RN73H1JTTD15R8D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD15R8D25
JLCPCB Part #
C4047570
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS