RN73R1JTTD7153F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD7153F100
JLCPCB Part #
C4090776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS