RN731JTTD41R7F50
MFR.Part #
RN731JTTD41R7F50
JLCPCB Part #
C4112973
Description
-55℃~+155℃ 41.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS